Site Logo

DimSystem

Security and IT solutions store

Производител: IP-COM

-Периферия
  •Security Display
  •Storage
  •Battery
  •ПАМЕТ‐HDD/SSD/SDHC
-Мобилни решения
  •HDCVI Мобилни рекордери
  •HDCVI Мобилни камери
-Измерване на температура и превенция
-IP Видеонаблюдение Dahua
  •Термовизионни камери
  •Моторизирани и PTZ камери
    »IP PTZ камери LITE SERIES
    »IP PTZ камери PRO&ULTRA Series
    »IP PTZ камери LONG RANGE ULTRA SERIES
  •Мрежови видерекордери
    »Мрежови рекордери 80М
    »Мрежови рекордери 200М
    »POE мрежови рекордери
    »AI Мрежови рекордери
    »Професионални мрежови рекордери
    »ULTRA Серия мрежови рекордери
  •IP Камери
    »Камери 2 Мегапиксела
    »Камери 4 Мегапиксела
    »Камери 5 Mегапиксела
    »Камери 6 Мегапиксела
    »Камери 8 Мегапиксела
    »Скрити камери
    »LTE/4G/3G Камери
    »Безжични камери WiFi
    »AI & ULTRA Камери
    »Панорамни камери 180/360º
-Аксесоари за видеонаблюдение
  •Диагностика/Инструменти
  •Монтажни кутии и аксесоари
  •Микрофони
  •Гръмозащити / Изолатори
  •Преобразуватели (Balun)
  •Кожуси и стойки
  •Инфрачервени прожектори
  •Монтажни кутии и стойки Dahua
  •Захранвания
  •Мегапикселови обективи
  •Удължители / Конвертори
-HDCVI Видеонаблюдение
  •HDCVI Камери
    »Камери 2 Мегапиксела
    »Камери 5 Mегапиксела
    »Камери 8 Мегапиксела
    »Моторизирани и PTZ камери
    »Скрити камери
  •HDCVI Видеорекордери
    »720P/1080N HDCVI
    »1080P Non-Realtime HDCVI
    »LITE 4K/4Mpix/-Realtime

10 портов Layer 2 PoE суич оптимизиран за видеонаблюдение - G2210P-8-102W
10 портов Layer 2 PoE суич оптимизиран за видеонаблюдение - G2210P-8-102W
10 портов Layer 2 PoE суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1110P-8-150W
10 портов Layer 2 PoE суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1110P-8-150W
10 портов Layer 2 PoE суич оптимизиран за видеонаблюдение, G3310P-8-150W
10 портов Layer 2 PoE суич оптимизиран за видеонаблюдение, G3310P-8-150W
  • Категория: PoE Kомутатори
  • Производител: IP-COM
  • POE Портове: 10
  • Наличност: ограничени количества
10 портов Layer 2 PoE суич, G3310F
10 портов Layer 2 PoE суич, G3310F
10 портов Layer 3 PoE суич, G5310P-8-150W
10 портов Layer 3 PoE суич, G5310P-8-150W
16 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1016D
16 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1016D
18 портов Cloud managed PoE суич оптимизиран за видеонаблюдение, G3318P-16-250W
18 портов Cloud managed PoE суич оптимизиран за видеонаблюдение, G3318P-16-250W
18 портов Layer 2 PoE суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1118P-16-250W
18 портов Layer 2 PoE суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1118P-16-250W
24 портов Cloud managed PoE суич оптимизиран за видеонаблюдение, G3326P-24-410W
24 портов Cloud managed PoE суич оптимизиран за видеонаблюдение, G3326P-24-410W
24 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1024D
24 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1024D
24 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1126P-24-410W
24 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1126P-24-410W
24 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение,G1124P-24-250W
24 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение,G1124P-24-250W
  • Категория: PoE Kомутатори
  • Производител: IP-COM
  • POE Портове: 24
  • Наличност: ограничени количества
24 портов Layer 3 cloud managed суич оптимизиран за видеонаблюдение, G5324-16F
24 портов Layer 3 cloud managed суич оптимизиран за видеонаблюдение, G5324-16F
24 портов Layer 3 PoE суич, G5328P-24-410W
24 портов Layer 3 PoE суич, G5328P-24-410W
  • Категория: PoE Kомутатори
  • Производител: IP-COM
  • POE Портове: 24
  • Наличност: ограничени количества
24 портов Layer 3 PoE суич, Pro-S24-410W
24 портов Layer 3 PoE суич, Pro-S24-410W
28 портов Layer 3 cloud managed суич оптимизиран за видеонаблюдение.,G5328F
28 портов Layer 3 cloud managed суич оптимизиран за видеонаблюдение.,G5328F
28 портов Layer 3 cloud managed суич, G5328X
28 портов Layer 3 cloud managed суич, G5328X
48 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1050F
48 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1050F
  • Категория: PoE Kомутатори
  • Производител: IP-COM
  • POE Портове: 24
  • Наличност: ограничени количества
5 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1005
5 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1005
5GHz 16dBi двуполярна секторна антена, ANT16-5G120
5GHz 16dBi двуполярна секторна антена, ANT16-5G120
5GHz 19dBi двуполярна секторна антена, ANT19-5G120
5GHz 19dBi двуполярна секторна антена, ANT19-5G120
5GHz 867Mbps ipMAX ac Gigabit станция, BS9
5GHz 867Mbps ipMAX ac Gigabit станция, BS9
6 портов Layer 2 PoE суич - G2206P-4-63W
6 портов Layer 2 PoE суич - G2206P-4-63W
6 портов Layer 2 PoE суич, F1106P-4-63W
6 портов Layer 2 PoE суич, F1106P-4-63W
8 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1008
8 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1008
8 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1008M
8 портов Layer 2 суич оптимизиран за видеонаблюдение, G1008M
9 портов Layer 2 PoE гигабитов суич, G1109P-8-102W
9 портов Layer 2 PoE гигабитов суич, G1109P-8-102W
9 портов Layer 2 PoE суич, F1109P-8-102W
9 портов Layer 2 PoE суич, F1109P-8-102W
PoE Инжектор 15.4W, PSE15F
PoE Инжектор 15.4W, PSE15F
PoE Инжектор 30W, PSE30G-AT
PoE Инжектор 30W, PSE30G-AT
SFP модул. Мулти мод – 850 nm 62.5/125um, G511MM
SFP модул. Мулти мод – 850 nm 62.5/125um, G511MM
  • Категория: SFP Модули
  • Производител: IP-COM
  • Наличност: ограничени количества
SFP модул. Сингъл мод – 1310 nm 9/125um, G311SM
SFP модул. Сингъл мод – 1310 nm 9/125um, G311SM
  • Категория: SFP Модули
  • Производител: IP-COM
  • Наличност: ограничени количества
Безжична точка за достъп 2.4 GHz – 5 GHz - Pro-6-IW
Безжична точка за достъп 2.4 GHz – 5 GHz - Pro-6-IW
Безжична точка за достъп 2.4 GHz – 5 GHz - Pro-6-LITE
Безжична точка за достъп 2.4 GHz – 5 GHz - Pro-6-LITE
Безжична точка за достъп 2.4 GHz – 5 GHz, iUAP-AC-LITE
Безжична точка за достъп 2.4 GHz – 5 GHz, iUAP-AC-LITE
Безжична точка за достъп 2.4 GHz – 5 GHz, iUAP-AC-LR
Безжична точка за достъп 2.4 GHz – 5 GHz, iUAP-AC-LR
Безжична точка за достъп 2.4 GHz – 5 GHz, iUAP-AC-M
Безжична точка за достъп 2.4 GHz – 5 GHz, iUAP-AC-M
Безжична точка за достъп 2.4 GHz – 5 GHz, Pro-6-LR
Безжична точка за достъп 2.4 GHz – 5 GHz, Pro-6-LR
Безжична точка за достъп 2.4 GHz – 5 GHz, W66AP
Безжична точка за достъп 2.4 GHz – 5 GHz, W66AP
Безжична точка за достъп 2.4 GHz, CPE9
Безжична точка за достъп 2.4 GHz, CPE9
Безжична точка за достъп CPE 5 GHz, CPE6S
Безжична точка за достъп CPE 5 GHz, CPE6S
Външна безжична точка, Access Point 5GHz 23dBi, ILBE-M5
Външна безжична точка, Access Point 5GHz 23dBi, ILBE-M5
Контролер за AP IP-COM, AC1000
Контролер за AP IP-COM, AC1000
Устройство за MESH WiFi система, EW12
Устройство за MESH WiFi система, EW12

Назад